';

Grafik zajęć

Grafik zajęć – MUAY THAI/BOKS/MMA/KICK-BOXING

Poniedziałek

  • MUAY THAI MIX

    -

    Jarek Malinowski

  • LUNCH BOKS

    -

    Karolina Koszewska

  • MUAY THAI POCZ.

    -

    Kamil Zagórski

  • MUAY THAI ŚREDNIA

    -

    Kamil Zagórski

  • MMA ŚREDNIA

    -

    Piotr Jeleniewski

  • BOKS POCZ.

    -

    Karolina Koszewska

  • MMA POCZ.

    -

    Piotr Jeleniewski

  • KICK-BOXING INTRO

    -

    Maks Jeleniewski

Wtorek

  • LUNCH KICK-BOXING MIX

    -

    Jarek Malinowski

  • MUAY THAI INTRO

    -

    Jarek Malinowski

  • KICK-BOXING POCZ.

    -

    Jarek Malinowski

  • KICK-BOXING ŚREDNIA

    -

    Jarek Malinowski

  • MMA POCZ.

    -

    Piotr Sternak

  • ISRAELI COMBAT SYSTEM

    -

    Tomasz Mleczak-zapraszamy od 7 lutego!

Środa

  • MUAY THAI MIX

    -

    Jarek Malinowski

  • LUNCH BOKS

    -

    Karolina Koszewska

  • MUAY THAI POCZ.

    -

    Kamil Zagórski

  • MUAY THAI ŚREDNIA

    -

    Kamil Zagórski

  • MMA ŚREDNIA

    -

    Piotr Jeleniewski

  • BOKS POCZ.

    -

    Kamil Zagórski

  • MMA POCZ.

    -

    Piotr Jeleniewski

  • KICK-BOXING INTRO

    -

    Maks Jeleniewski

Czwartek

  • LUNCH KICK-BOXING MIX

    -

    Jarek Malinowski

  • MUAY THAI INTRO

    -

    Jarek Malinowski

  • KICK-BOXING POCZ.

    -

    Jarek Malinowski

  • KICK-BOXING ŚREDNIA

    -

    Jarek Malinowski

  • MMA POCZ.

    -

    Piotr Sternak

  • ISRAELI COMBAT SYSTEM

    -

    Tomasz Mleczak-zapraszamy od 9 lutego!

Piątek

  • LUNCH BOKS

    -

    Karolina Koszewska

  • MUAY THAI POCZ.

    -

    Kamil Zagórski

  • MMA INTRO

    -

    Maks Jeleniewski

  • KICK-BOXING INTRO

    -

    Maks Jeleniewski

  • BOKS POCZ.

    -

    Karolina Koszewska

Sobota

  • BOKS POCZ.

    -

    Kamil Zagórski

  • MUAY THAI POCZ.

    -

    Kamil Zagórski

Niedziela

  • MMA POCZ.

    -

    Piotr jeleniewski

  • BOKS POCZ.

    -

    Piotr Jeleniewski

  • KICK-BOXING MIX

    -

    Jarek Malinowski -Zapraszamy od 12 lutego!

Grafik zajęć – ZAPASY/BJJ/KIDS

Poniedziałek

  • BJJ NO GI ŚREDNIA/ZAAWANS.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI Średnia/Zaawans.

    -

    Paweł Mistewicz

  • BJJ NO GI POCZ.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI INTRO

    -

    Mateusz Słotwiński

Wtorek

  • BJJ GI MIX

    -

    Magda Loska

  • ZAPASY MIX

    -

    Paweł Kipen

  • BJJ GI INTRO

    -

    Magda Loska

Środa

  • BJJ NO GI ŚREDNIA/ZAAWANS.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI Średnia/Zaawans.

    -

    Paweł Mistewicz

  • BJJ NO GI POCZ.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI INTRO

    -

    Mateusz Słotwiński

Czwartek

  • BJJ GI MIX

    -

    Magda Loska

  • ZAPASY MIX

    -

    Paweł Kipen

  • BJJ GI INTRO

    -

    Magda Loska

Piątek

  • BJJ NO GI ŚREDNIA/ZAAWANS.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI Średnia/Zaawans.

    -

    Paweł Mistewicz

  • BJJ NO GI POCZ.

    -

    Adam Grabowski

  • ZAPASY POD MMA

    -

    Robert Roszkiewicz

Sobota

  • Samoobrona + BJJ dla KOBIET

    -

    Paweł Mistewicz

  • BJJ SPARINGI

    -

    Paweł Mistewicz

Niedziela

Copacabana Ursynów